Proje Detayları

Gazlıgöl Caddesi

Gazlıgöl caddesi , vakıf işhanı yanında bulunan arsamızı 2011 Yılında satın aldık. Sonrasında arsa komşularımızla karşılıklı olarak " buraya nasıl güzel bir eser yapılabilir " üzerinde görüşmelere başladık. Sayın Bekir DİYAR Ailesi , Sayın Sezer KÜÇÜKKURT ile hemen, Sayın Ömer HASTÜRK ile ise bir müddet sonra daire karşılığı arsa anlaşmalarını imzalayıp tapu devir işlemlerini gerçekleştirdik.Daha sonra bir parsel daha satın aldık. Belediye'ye müracaat ederek tevhid işlemlerini tamamlayarak yıkım ruhsatlarını aldık ve yıkım işlemlerini gerçekleştirdik. Sonrasında çap'ımızı aldık ve proje etüt çalışmalarımıza başladık. En kısa sürede başlayıp bitirmeyi planladığımız bu arsa'ya AFYON'umuza ve yapılması planlanan meydan projesine uygun bir mimari üzerinde çalışmakta iken, 2013 yılında bölgenin KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ kapsamına alınmasıyla bekleme sürecine girilmiştir. Ümidimiz en kısa süre içerisinde arsamızda inşaata başlamak ve süratle bitirebilmektir.

Gelişmeler sizlerle buradan paylaşılacaktır. Amacımız en doğru projeyi  ortaya çıkarabilmek ve zamanı bu doğrultuda kullanmaktır.  

.

Hakkımızda

1957 yılında Afyon Çimento Sanayii T.A.Ş. ‘ nin açılmasıyla satış şefi olarak göreve başlayan ve çimento ile tanışan kurucumuz ve genel müdürümüz sayın Fahrettin ÇARKGİL, 1965 yılında memuriyet görevinden ayrılarak kendi adına çimento ticareti yapmak üzere Afyon Birlik Nakliyat’ın ilk temellerini atmıştır. O yıllarda civarımızdaki Gö...